درباره موسسه


آموزشگاه زبان نواندیشان 
آموزشگاه زبان نواندیشان در شهریور سال ۱۳۸۸ بعنوان اولین آموزشگاه زبان در سطح شهرستان بویین زهرا شروع به فعالیت نمود. 
آموزشگاه زبان نواندیشان  در حال حاضر با ۱۲ سال  سابقه‌ی درخشان به‌عنوان یکی از پیشگامان آموزش زبان در استان قزوین محسوب می شود و بعنوان بزرگترین مرکز زبان شهرستان بویین زهرا،  توانسته است در سالیان متمادی جز بهترین مراکز آموزشی آزاد استان انتخاب گردد. 
 آموزشگاه در زمینه خدمات آموزشی و برگزاری کلاس های زبان انگلیسی ، فرانسه و آلمانی ، کلاسهای آمادگی کنکور سراسری، کارشناسی ارشد و دکتری  فعالبت می کند و دوره ها به صورت گروهی، خصوصی، نیمه خصوصی،حضوری و مجازی،  اختصاصی ویژه دانشجویان دانشگاه ها، کارمندان ادارات و شرکت ها، سازمانها ، مدارس و مهدکودک ها در قالب دوره های فشرده و نیمه فشرده، عادی برگزار می شود. 
واحد های نواندیشان 
زبان نواندیشان با دو شعبه مجرای آقایان و خانم ها و بیش از ۱۰۰۰ متر مربع فضای آموزشی مشغول به فعالیت است و سعی شده است که مکان آنها در بهترین مکان شهر انتخاب گردد تا افراد دسترسی مناسبی داشته باشند. 


اساتید نواندیشان 
آموزشگاه زبان نواندیشان سعی کرده است تا بهترین مدرسین زبان در سطح استان را جذب نماید و در این راه افراد برگزیده دارای مدرک کارشناسی زبان تا دکتری هستند و برخی اساتید موسسه دارای مدرک تربیت مدرس دانشگاه کمبریج میباشند. 

کارمندان اداری
کارمندان اداری مراکز زبان نواندیشان  در تمامی واحد‌ها وظیفه هماهنگی امور و رسیدگی به نیازهای زبان آموزان را برعهده دارند و  همه روزه در دو شیفت صبح و عصر از ساعت ۸ تا ۱۲ و ۱۶ تا ۲۰ تا آماده ارائه خدمات رسانی به زبان آموزان و اولیا محترم ، پذیرش ، تعیین سطح و ثبت نام در دوره‌های مختلف هستند ‌

منابع آموزشی
آموزشگاه زبان نواندیشان دارای سه سطح کودکان،  نوجوانان و بزرگسالان می باشد که برای هر کدام منابع آموزشی اصلی و کمکی در نظر گرفته است.